Producenci
Sonda
Co bys zmienił/-a w sklepie free-dog.pl?
ALERGIE - lecznice
Dlaczego warto przeprowadzić testy alergiczne
 
Bardzo często trafiają do nas właściciele psów i kotów, którzy po wielu wizytach w gabinetach weterynaryjnych i wielu nieudanych próbach zmiany karmy, bezskutecznie szukają pomocy dla swoich pupili. Często okazuje się, że do poprawy stanu zdrowia zwierzaka wystarczy jedynie zmiana aktualnie podawanej karmy na taką, która nie zawiera składników uczulających akurat ich psa lub kota. Jednak jak dowiedzieć się, który składnik powoduje takie objawy jak: uporczywe drapanie, łupież, problemy z uszami, wymioty, biegunki itp.
 
Najprostszym sposobem na wykluczenie z diety naszych zwierząt tych składników, które wyraźnie im szkodzą jest przeprowadzenie testów alergicznych.
Można je przeprowadzić 2 sposobami:

  • Metodą biorezonansu (alergeny pokarmowe, całoroczne czyli kurz, wełna, chemia domowa, pleśnie, naskórki innych zwierząt, pyłki drzew, krzewów, traw, ziół, zbóż i kwiatów, owadów). Za pomocą tej metody można sprawdzić także ew. uczulenia na leki- antybiotyki, środki do narkozy, szczepionki i inne. Możemy sprawdzić uczulenia na każdą dowolną substancję czy rzecz. Można również odczulać.

  • Testami z krwi.

 

Pierwsza metoda jest szybka i nieinwazyjna i powinna być pierwszym krokiem w naszej drodze do uwolnienia naszego psa czy kota od bardzo uciążliwych objawów alergicznych.

W Warszawie polecamy dwie lecznice, w których możecie Państwo przeprowadzić testy alergiczne, a także przeprowadzić dalsze leczenie psiej lub kociej alergii:

 

 


 
Klinika dla zwierząt Felis
ul.Osowska 84b
tel: (22) 6105172
Lek.wet. Alicja Małgorzata Wojciechowska

Przychodnia weterynaryjna Wetlandia
ul.Starzyńskiego 10
tel: (22) 4011892
Lek.wet. Beata Milewska-Ignacak

KONTAKT

Mail:   sklep@free-dog.pl

 Tel.:   +48 600 329 207

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl