Producenci
Sonda
Co bys zmienił/-a w sklepie free-dog.pl?
Zwroty / Reklamacje

Odstąpienie od umowy / Zwrot towaru

 1. Klient ma możliwość odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od dnia otrzymania towaru, bez podawania przyczyny. Jeśli towar zostanie zwrócony zgodnie z obowiązującym prawem, sklep internetowy free-dog.pl zwróci uiszczoną cenę nabycia na wskazane przez Klienta konto bankowe w terminie 14 dni od daty otrzymania oświadczenia odstąpienia od umowy.
 2. Aby odstąpić od umowy Klient powinien mailowo (na adres bok@free-dog.pl) lub pisemnie (na adres firmy: JOLSŁA Sławomir Bańkowski, ul. Barcicka 1/3, 01-807 Warszawa) przekazać do sklepu decyzję o odstąpieniu od umowy. Klient może także skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy widocznego poniżej, jednak nie jest to obowiązkowe.
 3. Zwracany towar należy odesłać wraz z paragonem / fakturą na adres: JOLSŁA Sławomir Bańkowski, ul. Barcicka 1/3, 01-807 Warszawa.
 4. Sklep internetowy free-dog.pl nie przyjmuje przesyłek pobraniowych.
 5. Klient ponosi koszty zwrotu Towaru w trybie Odstąpienia od Umowy Sprzedaży.
 6. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta: „towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu”.


Reklamacje

 1. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym.
 2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować w formie pisemnej na adres: bok@free-dog.pl
 3. Klient, który zakupił towar wadliwy ma prawo, z tytułu rękojmi:Sprzedający ustosunkowuje się do żądania Klienta w terminie 14 dni od dnia otrzymania zgłoszenia niezgodności towaru z umową.
  1. Rościć o usunięcie wady,
  2. Rościć o wymianę towaru wolnego od wad,
  3. złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy,
  4. złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady towaru sprzedanego.
 4. Reklamowany produkt należy odesłać na adres: JOLSŁA Sławomir Bańkowski, ul. Barcicka 1/3, 01-807 Warszawa.
 5. Sklep internetowy free-dog.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędnego wykorzystywania oferowanych produktów.
 6. Wady fizyczne (uszkodzenia) powinny być zgłaszane bezzwłocznie, najpóźniej w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki.
 7. Uszkodzenie przesyłki w trakcie transportu będzie uwzględniane na podstawie zgłoszenia dokonanego u pracownika firmy kurierskiej w momencie dostarczenia przesyłki - sporządzony protokół szkody.
 8. W przypadku, gdy Klient sklepu będzie chciał wdać się w spór z naszą firmą w związku z obsługą reklamacji towaru, ma możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację.


 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

– Adresat:

JOLSŁA Sławomir Bańkowski,

ul. Barcicka 1/3, 01-807 Warszawa.

email: sklep@free-dog.pl


– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko, jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

 

(*) Niepotrzebne skreślić.

KONTAKT

Mail:   sklep@free-dog.pl

 Tel.:   +48 600 329 207

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl