Producenci
Sonda
Co bys zmienił/-a w sklepie free-dog.pl?
Zwroty / Reklamacje

Odstąpienie od umowy / Zwrot towaru

 1. Klient ma możliwość odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od dnia otrzymania towaru, bez podawania przyczyny. Jeśli towar zostanie zwrócony zgodnie z obowiązującym prawem, sklep internetowy free-dog.pl zwróci uiszczoną cenę nabycia na wskazane przez Klienta konto bankowe w terminie 14 dni od daty otrzymania oświadczenia odstąpienia od umowy.
 2. Aby odstąpić od umowy Klient powinien mailowo (na adres bok@free-dog.pl) lub pisemnie (na adres firmy: JOLSŁA Sławomir Bańkowski, ul. Barcicka 1/3, 01-807 Warszawa) przekazać do sklepu decyzję o odstąpieniu od umowy. Klient może także skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy widocznego poniżej, jednak nie jest to obowiązkowe.
 3. Zwracany towar należy odesłać wraz z paragonem / fakturą na adres: JOLSŁA Sławomir Bańkowski, ul. Barcicka 1/3, 01-807 Warszawa.
 4. Sklep internetowy free-dog.pl nie przyjmuje przesyłek pobraniowych.
 5. Klient ponosi koszty zwrotu Towaru w trybie Odstąpienia od Umowy Sprzedaży.
 6. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta: „towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu”.


Reklamacje

 1. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym.
 2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować w formie pisemnej na adres: bok@free-dog.pl
 3. Klient, który zakupił towar wadliwy ma prawo, z tytułu rękojmi:Sprzedający ustosunkowuje się do żądania Klienta w terminie 14 dni od dnia otrzymania zgłoszenia niezgodności towaru z umową.
  1. Rościć o usunięcie wady,
  2. Rościć o wymianę towaru wolnego od wad,
  3. złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy,
  4. złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady towaru sprzedanego.
 4. Reklamowany produkt należy odesłać na adres: JOLSŁA Sławomir Bańkowski, ul. Barcicka 1/3, 01-807 Warszawa.
 5. Sklep internetowy free-dog.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędnego wykorzystywania oferowanych produktów.
 6. Wady fizyczne (uszkodzenia) powinny być zgłaszane bezzwłocznie, najpóźniej w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki.
 7. Uszkodzenie przesyłki w trakcie transportu będzie uwzględniane na podstawie zgłoszenia dokonanego u pracownika firmy kurierskiej w momencie dostarczenia przesyłki - sporządzony protokół szkody.
 8. W przypadku, gdy Klient sklepu będzie chciał wdać się w spór z naszą firmą w związku z obsługą reklamacji towaru, ma możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację.


 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 

– Adresat:

JOLSŁA Sławomir Bańkowski,

ul. Barcicka 1/3, 01-807 Warszawa.

email: sklep@free-dog.pl


– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko, jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

 

(*) Niepotrzebne skreślić.

KONTAKT

Mail:   sklep@free-dog.pl

 Tel.:   +48 600 329 207

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Wolfsblut Grey Peak Puppy (kozina, konina) 15kg
Wolfsblut Grey Peak Puppy (kozina, konina) 15kg
294,00 zł 289,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl